Прес-релізи

14 січня Президент України Віктор Янукович зустрівся з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини Ніною Карпачовою

Вівторок, 25 січня 2011, 16:15
" title=Під час зустрічі йшлося про  стан дотримання прав і свобод людини в Україні. На прохання Президента Ніна Карпачова подала своє бачення найбільш проблемних моментів у цій сфері.

Особливу увагу співрозмовники приділили підготовці до 20–річчя ратифікації Україною Конвенції ООН з прав дитини. Президент, зокрема, говорив про те, як захистити найбільш обездолених дітей. І висловив думку про потребу спеціальної широкої амністії і помилування для дітей, які перебувають за гратами.

Специальный доклад Омбудсмана Нины Карпачевой о продвижении Украиной европейских стандартов в сфере прав и свобод человека объединил парламент и правительство

Понеділок, 10 січня 2011, 00:00

Правительство, как и парламент, положительно отреагировало на представленный в Верховной Раде Украины Специальный доклад Уполномоченного по правам человека Нины Карпачевой о продвижении Украиной европейских стандартов в сфере прав и свобод человека. Кабинет Министров Украины на своем последнем заседании принял План организации выполнения постановления Верховной Рады Украины от 21 декабря 2010 года «О Специальном докладе Уполномоченного Верховной Рады Украины по правам человека «Состояние соблюдения Украиной европейских стандартов по правам и свободам человека».  

Офіційні видання Омбудсмана України Ніни Карпачової стали надбанням Російської державної бібліотеки

Четвер, 09 грудня 2010, 12:42

Омбудсман України Ніна Карпачова отримала листа від Російської державної бібліотеки, в якому керівництво колишньої знаменитої «Ленінки» висловлює «глибоку вдячність за люб’язно надані у дар книги», а саме – серію офіційних видань Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, серед яких і нещодавно представлена у парламенті Спецдоповідь «Стан дотримання Україною європейських стандартів з прав і свобод людини» з нагоди 60-річчя Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.  

Архів прес-релізівБоротьба з транснаціональною работоргівлеюГромадянські та особисті праваЕкономічні, соціальні та культурні права громадянЗахист прав жінокЗахист прав співвітчизників за кордономМіжнародна діяльність УповноваженогоПолітичні права громадянПрава біженцівПрава військовослужбовців та ветеранівПрава дитиниПрава інвалідівПрава осіб, позбавлених воліПрава шахтарівПраво громадян на охорону здоров'яІнші