Головна - Новини

Новини

НІНА КАРПАЧОВА: «Мінський процес мирного врегулювання потребує включення представників громадянського суспільства з обох сторін конфлікту»

Середа, 27 квітня 2016, 01:33
У цьому листі від імені жіночих, волонтерських і правозахисних організацій викладені пропозиції з разширення Мінського переговорного процесу за рахунок представників громадянського суспільства та заходи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Нина Карпачева: Чернобыльцы-ликвидаторы спасли Украину, Европу и мир.

Вівторок, 26 квітня 2016, 01:25
Спасибо всем, кто все эти долгие 30 лет боролся за права чернобыльцев вместе с ними, защищал права их детей на жизнь и здоровье, отправляя их на бесплатное лечение на Кубу, поддерживал их иски в судах. Спасибо врачам, оставшимися верными клятве Гиппократа, и боровшимися до последнего вздоха, спасая жизнь чернобыльцев.

В Украине презентована книга «Европейское сердце прав человека»

Середа, 13 квітня 2016, 01:03
13 апреля 2016 года в помещении Дипломатической Академии Украины при Министерстве иностранных дел Украины состоялась презентация коллективной научной монографии «Европейское сердце прав человека», изданной в Украине по случаю 25-летия Европейского Института Омбудсмана (ЕИО) под общей редакцией Генерального секретаря ЕИО и Первого Омбудсмана Украины.

Ніна Карпачова презентувала у Відні в Будинку Європейського Союзу книгу "Європейське серце прав людини"

П'ятниця, 20 листопада 2015, 22:39
20 листопада 2015 року в залі Будинку Європейського Союзу у Відні, Австрія, відбулася презентація книги "Європейське серце прав людини", яка була видана під спільною редакцією Генерального секретаря Європейського Інституту Омбудсмана (ЄІО) Джозефа Зігеле і Першого Омбудсмана України, Заступника голови Союзу юристів України Ніни Карпачової.

ПЕРШОГО ОМБУДСМАНА УКРАЇНИ НІНУ КАРПАЧОВУ ЗНОВУ ОБРАНО ДО СКЛАДУ ПРАВЛІННЯ ТА ВИКОНКОМУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ІНСТИТУТУ ОМБУДСМАНА

Вівторок, 22 вересня 2015, 22:37
Під час заходу було обрано нового Президента ЄІО, яким став Омбудсман землі Рейнланд-Пфальц (Німеччина) Дітер Буркхард. Також учасники визначили новий склад правління і виконавчого комітету європейського обєднання омбудсманів, до складу яких в чергове обрана від України Перший Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова.

 

 

Ніна Карпачова надіслала співчуття акредитованим в Україні іноземним Послам держав, громадяни яких загинули в авіакатастрофі біля Донецьку

Четвер, 17 липня 2014, 20:00
Це величезна трагедія для сотень і сотень рідних, близьких, друзів і колег загиблих. Загибель пасажирів та членів екіпажу літака знайшла своє відлуння в серцях мільйонів громадян в усіх куточках України. Лихо війни в Україні за одну мить торкнулося права на життя людей з багатьох країн світу. Дійсно – чужої війни не буває. Адже світ дуже тісно взаємопов’язаний та взаємозалежний.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ніна Карпачова знову захищає права Надії Савченко

Четвер, 10 липня 2014, 14:06
У зв'язку із затриманням Слідчим комітетом Російської Федерації громадянки України Надії Савченко Перший Омбудсман України зв'язалася 10 липня 2014 року з Уповноваженим з прав людини у Воронезькій області Тетяною Зражевською. За підсумками розмови Воронезькому Омбудсману було направлено письмове звернення про захист прав Н.Савченко.

 

Ніна Карпачова: «Вірю в те, що Український народ має достатньо мудрості і сили духу, щоб припинити братовбивче протистояння та зберегти цілісність України»

Неділя, 04 травня 2014, 16:48
Закликаю владу вжити вичерпні кроки для повної реалізації Женевських угод від 17 квітня 2014 року, зокрема щодо роззброєння всіх незаконних формувань. Вірю в те, що Український народ має достатньо мудрості і сили духу, щоб припинити братовбивче протистояння та зберегти цілісність України мирним шляхом.

Обращение к Уполномоченному по правам человека Российской Федерации о незамедлительном освобождении полковника Ю. Мамчура

Неділя, 23 березеня 2014, 13:52
В связи с навильственным задержанием 22 марта 2014 года командира части А4515 204 бригады тактической авиации в г. Севастополе полковника Юлия Валерьевича Мамчура Первый Омбудсман Украины обратилась к Уполномоченному по правам человека вРоссийской Федерации Элле Панфиловой

Европейский институт Омбудсмана отправил Карпачеву на разведку в Крым

Вівторок, 04 березеня 2014, 13:20
По результатам проводимого мониторинга Карпачева информирует генерального секретаря ЕИО, а также представит специальный доклад на заседании правления ЕИО, которое состоится в Вильнюсе 28 марта 2014 года.

Ніна Карпачова: «Ініціюю проведення міжнародного круглого столу по Криму під егідою ОБСЄ за участю Росії!»

Субота, 01 березеня 2014, 16:00
Ситуація в Україні, нажаль, перейшла у нову фазу небезпечного протистояння. За цих обставин дії нової влади мають статaи важливим тестом на її міцність, мудрість, легітимність для усього Українського народу. Як член правління Європейського інституту Омбудсмана і представник по Східній Європі вважаю за необхідне якнайшвидше залучити до процесу врегулювання ситуації в АРК ефективних інструментів ОБСЄ, зокрема Верховного Комісара з питань національних меншин. Ініціюю проведення міжнародного круглого столу по Криму під егідою ОБСЄ за участі Російської Федерації.

Звернення Першого Омбудсмана України до Верховної Ради України щодо подолання суспільно-політичної кризи в Україні

Середа, 29 січня 2014, 10:09
Стає реальною загроза переростання суспільно-політичного конфлікту у масштабні заворушення, розколу суспільства, що зрештою може коштувати втрати цілісності держави.  Закликаю усі сторони конфлікту до продовження діалогу з метою пошуку мирних шляхів вирішення усіх проблемних питань, дотримуючись принципу верховенства права, Конституції і законів України, міжнародних зобов’язань України в сфері прав і свобод людини.

НІНА КАРПАЧОВА: «Репресивні норми Законів України № 3879 і 3587 від 16 січня 2014 року брутально порушують права людини та суперечать міжнародним зобов’язанням України»

П'ятниця, 17 січня 2014, 16:09
Зазначені Закони порушують низку основоположних громадянських прав і свобод, гарантованих Конституцією України та Європейською конвенцією з прав людини, зокрема: свободу мирних зібрань, право на інформацію, свободу вільного пересування, права на справедливий судовий розгляд, свободу асоціацій, а також порушується принцип верховенства права.

Ніна Карпачова: «Ігор Слісаренко – взірець чесної української журналістики»

Субота, 21 грудня 2013, 13:30
Поділяю біль, який охопив у цей скорботний час серця всіх, хто знав Ігоря Слісаренка, мав нагоду спілкуватися з ним та співпрацювати,  для кого він був прикладом відданості професійному обов’язку, взірцем чесної журналістики.

Ніна Карпачова: «Влада і опозиція мають невідкладно розпочати суспільний діалог разом з представниками нового громадянського суспільства»

Вівторок, 10 грудня 2013, 13:23
В цей важливий момент влада і опозиція мають невідкладно розпочати суспільний діалог разом з представниками цього нового громадянського суспільства, представниками молоді, почути один одного і виробити справедливу дорожню карту виходу з кризової ситуації. Іншого шляху немає – силою результатів не добитися.
12